fbpx

Dlaczego ludzie decydują się na życie w małej przestrzeni? Tiny Living: czerpać więcej z życia za mniej.

Małe mieszkanie ułatwia życie rodzinne i stwarza miejsce na przygodę. Korzyści z małych rozmiarów są ogromne. Oto pięć rzeczy, które powinieneś wiedzieć o małych domkach.

Tiny Living: czerpać więcej z życia za mniej.

Możesz zaoszczędzić czas, skromnym życiem. 

Mniejsza przestrzeń oznacza mniej czasu spędzanego na sprzątaniu lub zastanawianiu się, w co się ubrać rano. Jeśli masz mniej opcji do wyboru, mniej stresujesz się w procesie podejmowania decyzji. Mniej rzeczy i mniejszy materiał kwadratowy oznacza, że możesz spędzać więcej czasu na robieniu tego, co chcesz.

Rośnie liczba ludzi, którzy decydują się mieszkać w małych domkach, aby uwolnić się od bałaganu i hałasu społecznego.To więcej niż faza; małe domki są tu na stałe. Mając tylko 500 metrów kwadratowych lub mniej, te mikro domy mogą być małe, ale mogą być wyposażone w udogodnienia i udogodnienia standardowego domu mieszkalnego. Zanim jednak porozmawiamy więcej…

5 rzeczy, które powinieneś wiedzieć o Micro Homes lub Tiny Houses

1. Małe domki mogą być na kółkach lub na fundamentach

Możesz każdego dnia budzić się do nowego pięknego widoku za oknem lub budować na fundamencie w cudownej przestrzeni. Twoje dziecko musi iść do nowej szkoły? Twój partner dostał nową pracę? Życie w małym domku na kółkach umożliwia taki scenariusz. Chcesz zbliżyć się do dziadków? Pomyśl o małym pensjonacie na fundamentach na ich podwórku! Cokolwiek wybierzesz, zależy od tego, co pasuje do Twojego stylu życia. Mniejszy dom ułatwia skupienie się na potrzebach rodziny.

2. Małe domy są zaprojektowane tak, aby wyłączyć się z sieci. 

Ucieczka od tego wszystkiego jest możliwa w małym domku. Natura ma sposób na oczyszczenie umysłu; pozwalając ci zobaczyć świat w innym świetle (oczywiście zasilanym przez słońce). Istnieje wiele firm, które tworzą niesamowite zestawy solarne i mini piece na drewno, aby nadać Twojemu domowi moc!

3. Możesz mieszkać w małym domu jako rodzina

Chociaż małe domy są małe, mogą również pomieścić więcej osób, niż myślisz! Niektóre niestandardowe małe domy mają podwójne poddasze, w których mogą spać dwie osoby. Kanapa może również przekształcić się w podwójne łóżko z kreatywnym układem poduszek. Podczas gdy od mniejszej przestrzeni oczekuje się czasami, że będzie ciasno, mały dom może być również wspaniałym sposobem na nawiązanie więzi rodzinnej.

4. W domku można gotować i bawić się. 

W małych domach może brakować powierzchni, ale pozwalają one spędzić czas z ludźmi, których kochasz! Jednogarnkowy posiłek z kilkoma przyjaciółmi jest uroczy i przytulny w małym domu. Zawsze możesz otworzyć drzwi, by zaczerpnąć świeżego powietrza, lub zjeść na zewnątrz, jeśli jest ładny dzień.

5. Jest mniej miejsca do przechowywania przy niewielkim mieszkaniu. 

Dla tych, którzy potrzebują garderoby – może to nie jest dom dla Ciebie. W małych domach obowiązuje minimalizm i żyje się mniej „rzeczami”. Pomyśl o ubraniach w swojej garderobie. Czy możesz powiedzieć, że nosiłeś każdy przedmiot w ciągu ostatnich kilku miesięcy? Trzymanie, rozdawanie i rzucanie stosów jest niezbędne do życia w miniaturze.  Pozbycie się rzeczy może być trudne, ale uporządkowanie swojego życia to uczucie, które jest takie miłe.

Tiny Living – czerpać więcej z życia za mniej Małe mieszkanie może pomóc Ci przejść do niezręcznego życia, oszczędzając czas i pieniądze. 

Możesz zaoszczędzić pieniądze z małym domkiem. Małe domy kosztują znacznie mniej niż dom mieszkalny. Poza tym rezygnacja ze spłaty kredytu hipotecznego jest dla wielu dobrym pomysłem. Dodatkowe pieniądze, które zaoszczędzisz, mogą zostać przeznaczone na rzeczy, na których Ci zależy – czy to na cele charytatywne, hobby czy rodzinne podróże. 

Możesz zaoszczędzić czas, skromnym życiem. Mniejsza przestrzeń oznacza mniej czasu spędzanego na sprzątaniu lub zastanawianiu się, w co się ubrać rano. Jeśli masz mniej opcji do wyboru, mniej stresujesz się w procesie podejmowania decyzji. Mniej rzeczy i mniejszy materiał kwadratowy oznacza, że możesz spędzać więcej czasu na robieniu tego, co chcesz.

Idealna opcja na przetestowanie siebie czy zdołasz odnaleźć się w małej przestrzeni próba zamieszkania na jakiś czas w takim domku. Taką możliwość daje ci agroturystyka na Podkarpaciu na podzamczu w województwie podkarpackim, gdzie powstaje przytulny drewniany dream house. Więcej szczegółów pod linkiem: https://zrzutka.pl/43gcc2

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

Leave a comment

On Key

Related Posts

9 małych domków w Holandii

Teraz, gdy wielu z nas szuka miejsca na wypoczynek, domy wakacyjne cieszą się większą popularnością niż kiedykolwiek. Jeśli nie jesteś typem kempingu, ale zamiast tego

kontakt do nas

Adres Podzamcze 6, 38-420 Korczyna

GPS  Google Maps

Email tinylivingpoland@gmail.com

(+48) 732 231 325