fbpx

Podzamcze 6

Regulamin korzystania z Podzamcze 6

Dziękujemy za rezerwację!
Ten domek został stworzony z myślą o tym, aby każdy mógł spędzić cudowny czas blisko natury. Mamy nadzieję, że pobyt u nas będzie dla Ciebie przyjemnością. Jest to miejsce które kochamy i gdy my nie korzystamy, daje szansę naszym gościom aby poczuli ten klimat.

U nas jest self checkin (lecz czasami jak jest tata w okolicy to pokażę co i jak), klucz znajduje się na słupku w skrzynce na klucz obok drzwi.

Aktualny kod do skrzynki otrzymasz w dniu wizyty.

Jak do nas dojechać

Zobacz video jak dokładnie dojechać z drogi:

Tutaj dokładną lokalizacją z Google maps

Regulamin Wynajmu Domku Letniskowego

1. Stan domku
Prosimy o pozostawienie domku w takim samym stanie, w jakim został zastany przy przyjeździe. Oznacza to dbałość o porządek oraz wyposażenie domku.

2. Cisza nocna
Cisza nocna obowiązuje od godziny 22:00 do 7:00. Prosimy o zachowanie spokoju i nie zakłócanie ciszy, co umożliwi odpoczynek wszystkim gościom.

3. Korzystanie z grilla
Grill jest dostępny dla wszystkich gości domku. Każdy, kto z niego korzysta, zobowiązany jest do jego czyszczenia po użyciu, tak aby był w stanie takim samym jak przed rozpoczęciem grillowania.

4. Naczynia
Prosimy o nie pozostawianie brudnych naczyń w zlewie. Oczekujemy, że naczynia zostaną umyte, wysuszone i odłożone na miejsce po każdym użyciu.

5. Ognisko
Przygotowaliśmy miejsce na ognisko, drewno znajdziesz w lesie .
Pamiętaj jesteśmy blisko lasu, nigdy nie pozostawiamy ogniska idąc spać. Zawsze zagaś ognisko wodą!

Zachęcamy do przestrzegania tych prostych zasad, które pomogą nam utrzymać domek w najlepszym stanie dla Ciebie, dla nas oraz przyszłych gości. 

Dziękujemy i życzymy miłego pobytu!

W razie pytań proszę o kontakt pod: 732 231 325 lub whats app przez stronę

Pozdrawiamy

Klaudia i Grzegorz Urbanek

© 2024 Movely. All Rights Reserved.